Yhteystiedot

Kun etsit pääkaupunkiseudulle osaavia ja työhönsä sitoutuneita sähköistyksen ammattilaisia, käänny meidän puoleemme.

Yhteystiedot

TakuuSähkö Oy
Neptunuksentie 6
01480 Vantaa

puhelin: 010 778 4300

Y-tunnus 0884324-8

sähköpostiosoitteet:
etunimi.sukunimi@takuusahko.fi

Laskutustiedot

Verkkolaskuosoite: 003708843248
Operaattori: Pagero
Välittäjän tunnus: 003723609900

Mikäli käytössänne on paperinen laskutus, pyydämme teitä lähettämään laskut alla olevaan osoitteeseen. Huomioittehan, että alla olevat tiedot tulee näkyä sellaisenaan skannattavassa laskukuvassa, tiedot pelkässä kirjekuoressa eivät riitä.

TakuuSähkö Oy
OVT 003708843248
PL 908
02066 DOCUSCAN

Me

Tommi Valtonen
Toimitusjohtaja
+358 500 707 487
tommi.valtonen@takuusahko.fi
Hannu Lokka
Sähkötöiden johtaja
+358 50 553 4949
hannu.lokka@takuusahko.fi
Aleksi Virtanen
Työnjohtaja
+358 50 301 7034
aleksi.virtanen@takuusahko.fi
Nina Lehtonen
Taloussihteeri
+358 10 778 4300
nina.lehtonen@takuusahko.fi
Kari Kujanpää
sähköasentaja
+358 50 302 3450
kari.kujanpaa@takuusahko.fi
Lauri Lokka
Sähköasentaja
+358 44 985 1295
lauri.lokka@takuusahko.fi
Mikko Hukkanen
huoltosähköasentaja
+358 50 404 8092
mikko.hukkanen@takuusahko.fi
Tuomo Kokko
Huoltosähköasentaja
+358 50 404 8103
tuomo.kokko@takuusahko.fi
Ari Keränen
sähköasentaja
+358 50 354 4640
ari.keranen@takuusahko.fi
Markus Mäkinen
Sähköasentaja
+358 44 290 4008
markus.makinen@takuusahko.fi
Lassi Heino
Sähköasentaja
+358 50 404 8093
lassi.heino@takuusahko.fi
Heikki Blom
Huoltosähköasentaja
+358 50 330 5965
heikki.blom@takuusahko.fi
Toni Rautuoja
sähköasentaja
+358 50 555 8330
toni.rautuoja@takuusahko.fi
Tuomo Talonpoika
Huoltosähköasentaja
+358 50 404 8107
tuomo.talonpoika@takuusahko.fi
Matti Aalste
huoltosähköasentaja
+358 50 404 8109
matti.aalste@takuusahko.fi
Toni Vaheri
huoltosähköasentaja
+358 45 261 8242
toni.vaheri@takuusahko.fi

Ota yhteyttä